Переддошкільна група №1

Профільний напрямок – елементи системи М.Монтессорі.

Усміхнені й привітні тут малята. Доглядають їх та допомагають оволодівати знаннями вихователі: Попадюк А.В., Пряник Г.С., та помічник вихователя Каралаш Н.І.

Переддошкільна група №2

Профільний напрямок – елементи системи М.Монтессорі

Вихователі вірять в природу дитини, прагнуть спрямовувати виховання на ідеал вільної, самостійної особистості. Працюють над цим вихователі: Кодрян І.В., Братко Г.Ю. та помічник вихователя Чайка І.П.

Молодша група №1

Профільний напрямок – розвиток творчої особистості. Діти вчаться передавати красу навколишнього світу за допомогою різноманітного матеріалу та різних технік роботи з папером (орігамі, квілінг…) Опікуються вихователі:

Роскрут Г.М., Столяр Г.М.  підтримує їх помічник вихователя

Димчук Л.І.

Молодша група №2

Профільний напрямок – пошуково-дослідницька діяльність.

Оточили любовю та турботою своїх вихованців педагоги : Перпелюк Н.Д.,

Каланча Л.М. та помічник вихователя Ілащук М.Д. діти цієї групи ростуть і розвиваються в атмосфері позитивних емоцій.

Середня група №1

Група мовленнєвого напрямку із залученням до раннього читання. Робота групи сприяє формуванню активного мовлення дитини, засвоєння нею граматичної будови і звукової культури, збагачення словника. Допомагають в засвоєнні знань вихователі: Ситнікова Н.М., Хаїнська І.В. та помічник вихователя Мегеден Р.В.

Середні група №2

Профільний напрямок групи: полі художній. У роботі вихователі ознайомлюють дітей з різноманітними техніками зображувальної діяльності, використовуючи елементи Л.Шульги. Саме вони дають можливість відображувати свої уявлення про світ, створювати позитивний настрій, мікроклімат для творчих проявів дитини. Працюють в цьому напрямку вихователі: Іванова І.В., Бреслав М.І.  підтримує їх помічник вихователя Костюк А.Я.

Старша група №1

Майбутні школярі. Профільний напрямок групи – виховання, навчання і розвиток  дитини через формування цілісної картини світу. Діти люблять природу та все, що в ній є цікавого та невідомого, а особливо космічні простори…  Допомагають їм в цьому вихователі: Кіцак Д.В., Кінаш Г.Ю. та помічник вихователів Вербінська В.А.

Старша група №2

Діти цієї групи теж майбутні школярі.  І готують їх до цього  серйозного кроку вихователі: Соколова Г.М., Олексюк Л.М.допомагає їм у всьому помічник вихователя Оліївська Н.В. Профільний напрямок групи – виховання майбутнього громадянина своєї держави через призму народознавства.