Шановні батьки!

На базі нашого дошкільного закладу створено консультативний пункт для батьків або осіб, що їх замінюють, які виховують дітей в сім’ї. На абсолютно безкоштовній основі Ви можете отримати кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців:

Вихователь-методист: надасть рекомендації для батьків щодо організації занять з дитиною вдома.

Практичний психолог: проконсультує з питань адаптації до умов дошкільного закладу. За запитом батьків проведе індивідуальну психологічну діагностику по підготовці дитини до шкільного навчання. Дасть вичерпну інформацію з приводу повноцінного розвитку, поведінки, індивідуальних особливостей Ваших дітей.

Старша медична сестра: проконсультує з питань особистої гігієни малюків, дасть рекомендації щодо запобігання дитячого травматизму, профілактики вірусних захворювань.

Вихователь: надасть допомогу Вашій дитині у підготовці  до шкільного навчання.

Режим роботи консультативного пункту:

Щочетверга з 15.00-17.00